google.com, pub-6626764457556682, DIRECT, f08c47fec0942fa0

Office Groove 2007, ekiplerin, basit bir belge işbirliğinden iş süreçleriyle tümleştirilmiş özel çözümlere kadar, bilgileri paylaşmak ve proje etkinlikleri üzerinde birlikte çalışmak için kullanabilecekleri bir işbirliği yazılım programıdır.
Office Groove 2007'yi kullanan ekipler, tüm ekip üyelerini, araçları ve bilgileri bir araya getiren ortak çalışma alanları içinde çalışırlar. Groove çalışma alanları, ekipleri otomatik olarak ve verimli bir biçimde güncel tutar ve herhangi bir yerden, istedikleri zaman ve istedikleri kişiyle çalışmalarına izin vererek, koordinasyona daha az, çalışmaya daha çok zaman ayırmalarına olanak verir.

Kuruluşlar ve ekipler neden Office Groove 2007'yi kullanmayı düşünmelidir?
Ekip projeleri ve süreçleri; bölümleri, ofisleri, kuruluşları, saat dilimlerini ve kültürel sınırları kapsar. İşlerin hızını ve esnekliğini korumak amacıyla, kuruluşlar ekiplerin bu sınırların üstesinden gelmelerine yardımcı olarak, üretkenliğin ve iş kalitesinin tehlikeye atılmamasını sağlamalıdır.
Office Groove 2007, ekiplerin ofis içinde ve dışında, çevrimiçinde ve çevrimdışında, şirket içindeki ve dışındaki ekip üyeleriyle uygulamaları gereken çalışma biçimlerine uyum gösteren, bağlama özgü bir çalışma ortamı sağlayarak sınırlar arasında köprü oluşturmaya yardımcı olur. Kuruluşlar, özel çözümler oluşturup Groove çalışma alanlarını varolan iş sistemlerine bağlayarak, proje etkinliklerinin doğal bir akış içinde, yapılandırılmış iş süreçlerine dönüşmesini ve işlerin genel seyrinin hızlanmasını sağlamaya yardımcı olabilir.
Office Groove 2007 ne tür yararlar sağlar?
Office Groove 2007, hem ekibin hem de ayrı ayrı ekip üyelerinin etkinliğini artırmayı sağlayarak, projeleri zamanında ve bütçe dahilinde tamamlamalarına yardımcı olur. Office Groove 2007'yi kullanan ekiplerin çok sık toplanmalarına veya telekonferans yapmalarına gerek olmadığından, Groove seyahat ve telefon masraflarının azalmasını da sağlayabilir. Ekip üyeleri, birbirleriyle koordinasyona daha az, kendi katkılarına ise daha çok zaman ayıracaklarından, Office Groove 2007 ekip üyelerinin iş kalitesini artırmaya yardımcı olabilir.
Office Groove 2007'nin ben ve ekibim için doğru seçim olup olmadığını nasıl anlayabilirim?
Bir proje üzerinde işbirliği yapması gereken her bilgi çalışanı ekibi Office Groove 2007'den yarar sağlayabilir. En üst düzeyde üretkenlik ve verim elde etmek için ekip büyüklükleri normalde 2 ile 30 üye arasında değişir. Projeler, belgeler üzerinde birlikte çalışmaktan, varolan iş süreçlerine bağlı özel çözümlere kadar değişiklik gösterebilir. Groove çalışma alanında tamamlanabilecek belirli proje örnekleri arasında aşağıdakiler yer alır:

  • Müşteri Teklif İsteği (RFP) geliştirme
  • Yeni bir ürünün piyasaya sürülüşünü yönetme
  • Yeni bir iş teklifi üzerinde ortak çalışma
  • Lojistik projesini koordine etme
  • İstemci denetimini yönetme
  • Hukuk davasını koordine etme
  • Acil bir duruma verilen tepkiyi yönetme


masumane

0 yorum: